Курсанти Академії відвідали поранених захисників у шпиталях
Гвардійці Академії відвідали поранених військовослужбовців, які захищали нашу державу від збройної агресії росії. Курсанти побажали пораненим воїнам швидкого одужання та привітали їх з прийдешніми святами. Хлопці та дівчата влаштували бійцям Різдвяний вертеп та передали подарунки.
«Кожне свято має свої невід'ємні традиції. Для святкування Різдва Христового такою традицією є Різдвяний вертеп. Нам хотілося підтримати бійців, які зустрічають Різдво у шпиталі, подарувати їм гарний настрій та солодощі. Сподіваємось ми змогли емоційно підтримати захисників», - розповів курсант командно-штабного факультету Тарас.
Гвардійці Академії регулярно підтримують захисників, як на фронті, так і під час проходження бійців лікування та реабілітації.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/12/uvo7na2mhs.jpg)
![](/uploads/2023/12/XKWzZnHMRc.jpg)
![](/uploads/2023/12/Akzkd4DyDq.jpg)
![](/uploads/2023/12/HQZr0ly5UL.jpg)
![](/uploads/2023/12/EBCf-byny8.jpg)
![](/uploads/2023/12/Z6mo3GmZi-.jpg)
![](/uploads/2023/12/1IAMw-NBZ0.jpg)
![](/uploads/2023/12/tZxF5Bc-kt.jpg)
![](/uploads/2023/12/fBC7CN1R8L.jpg)
![](/uploads/2023/12/XeNFH8XKzk.jpg)