Курсанти Академії виконували стрільбу з різних видів озброєння

12.10.2024 11:17

З курсантами Національної академії НГУ пройшли заняття з бойового застосування озброєння.

Керівниками стрільби на ділянці були заступник начальника кафедри вогневої підготовки полковник Олександр Марков та викладач кафедри вогневої підготовки майор Євген Лисенко.

Під час заняття курсанти виконували п’яту вправу навчальних стрільб з автомата, четверту вправу навчальних стрільб з пістолета «Glock», першу вправу навчальних стрільб із кулемета Калашникова (ПКМ).

Також гвардійці відпрацювали нормативи 1,2 з автомата Калашникова та метання ручної імітаційної гранати.

«Дані заняття були направлені на вдосконалення у курсантів, як майбутніх командирів, навичок та здатності вміло використовувати вогневі можливості озброєння, влучно вражати цілі з різних видів озброєння. Гвардійці практично закріпили навички у веденні розвідки цілей спостереженням, визначенні дальності та віддаванні цілевказівок. Курсанти навчилися швидко оцінювати виявлені цілі та приймати рішення по їх знищенню», - зазначив полковник Олександр Марков.

Зазначимо, що практична стрільба з різних видів озброєння з майбутніми офіцерами проходить як вдень, так і вночі.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ