Курсанти Академії взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності
![](/uploads/2020/11/7P0Uvl0AeR.jpg)
Гвардійці Національної академії Національної гвардії України долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2020. Цього року участь у заході взяли більше 90 курсантів гуманітарного та командно-штабного факультетів. Крім того, в дистанційному режимі, писали диктант і студенти першого року навчання Академії.
Радіодиктант наживо транслювали канали «UA: Перший», «UA: Культура», регіональні суспільні телеканали, а також «Українське радіо» та радіо «Культура». Текст ювілейного XX радіодиктанту створив письменник і видавець Іван Малкович, а до його прочитання була залучена акторка Римма Зюбіна. Особливістю радіодиктанту також є те, що писати його можуть бажаючі в усьому світі. До цього закликають організатори радіодиктанту. На написання відводилося 45 хвилин.
В Академії Нацгвардії питання щодо організації написання радіодиктанту були покладені на викладачів кафедри філології, перекладу та стратегічних комунікацій. Професор кафедри Поліна Ткач зазначила, що подібні заходи є досить важливими для майбутніх офіцерів.
«Наші курсанти не перший рік беруть участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Більше того, вони повинні мати високу мотивацію до участі у таких заходах, оскільки вони захищають нашу країну, а відтак стоять на захисті і державної мови. Все це гвардійцям необхідно показувати на власному прикладі», - наголосила Поліна Ткач.
Одними з кращих диктант написали курсантки гуманітарного факультету Вікторія Калашник та Катерина Ступачук. Дівчата розповіли, що з диктантом впоралися успішно не тільки тому, що постійно вдосконалюють вивчення української мови, а ще й через те, що дуже люблять читати. Тому, диктант під назвою «Виклики книжкової ери» було писати лише в задоволення.
«Мені ще в школі подобалося писати диктанти. З моменту вступу до Академії Нацгвардії, долучалася до цього заходу декілька разів, - поділилася Вікторія Калашник. - Сьогодні мені особливо приємно було писати, адже радіодиктант був присвячений читанню. Текст містив згадки про письменників та літературні твори. А основна ідея диктанту, що в сучасному літературному світі не варто ставити паперову книжку на другий план, мені неабияк імпонує».
Згідно правил, написаний від руки текст диктанту потрібно сфотографувати і протягом доби надіслати на електронну адресу «Українського радіо».
Текст диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.
Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів. Скажімо, у минулому році до редакції надійшло більше 22,000 тисяч листів. Ті, хто напише без жодної помилки, отримають подарунковий набір книжок від «Українського радіо».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/11/8Z7BZkV3xS.jpg)
![](/uploads/2020/11/SfktAFIBvv.jpg)
![](/uploads/2020/11/El1Zo1YCpG.jpg)
![](/uploads/2020/11/w-t1-wwoL2.jpg)
![](/uploads/2020/11/J10Lpv7hX-.jpg)
![](/uploads/2020/11/_sUH_cDz_I.jpg)
![](/uploads/2020/11/IFuUtRDaL_.jpg)
![](/uploads/2020/11/_zERtHIX2-.jpg)
![](/uploads/2020/11/Jk-cC4dnTs.jpg)
![](/uploads/2020/11/r-7mVtbbtb.jpg)
![](/uploads/2020/11/Lu-XRLLEr2.jpg)
![](/uploads/2020/11/dI_rjwM2w_.jpg)
![](/uploads/2020/11/mi6Rd1eRMR.jpg)
![](/uploads/2020/11/sCSydzAQyE.jpg)
![](/uploads/2020/11/ZqGvDBfXGQ.jpg)
![](/uploads/2020/11/BoBQjAtx4H.jpg)
![](/uploads/2020/11/L51BBUMOsE.jpg)
![](/uploads/2020/11/zrKZnzm9G0.jpg)