Курсанти Академії взяли участь у змаганнях «Кубок мʼяча Cup Вall 2023»
Змагання пройшли з трьох видів спорту – футболу, баскетболу 3х3 та волейболу. Учасниками стали десять закладів вищої освіти.
«Вітаю усіх із початком Кубку м’яча Cup Ball 2023. Важливо те, що навіть в умовах війни змагання продовжуються, демонструючи важливість спорту як інструмента реабілітації та підвищення морального духу для нашої молоді. Бажаю учасникам досягнути найкращих результатів та перемоги», – звернувся до присутніх заступник начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Олександр Загребельний.
Зазначимо, що курсанти Академії беруть активну участь у змаганнях різних видів спорту, пам’ятних та благодійних заходах, чемпіонатах українського та міжнародного рівня.
Вже цього тижня команда Академії змагатиметься у чемпіонаті України з ушу та легкоатлетичного кросу.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/10/WRpy24shGy.jpg)
![](/uploads/2023/10/ymR8jDASEC.jpg)
![](/uploads/2023/10/w2xnImzn5K.jpg)
![](/uploads/2023/10/AWvFEttp4y.jpg)
![](/uploads/2023/10/aqMT2N3mlB.jpg)
![](/uploads/2023/10/UDp9vA9k4-.jpg)
![](/uploads/2023/10/vAzELGh7Ey.jpg)
![](/uploads/2023/10/hJc7Nq3-_0.jpg)
![](/uploads/2023/10/jp1LpBx-p4.jpg)
![](/uploads/2023/10/5WAcvF7Hv0.jpg)
![](/uploads/2023/10/5wzVIwBR-T.jpg)
![](/uploads/2023/10/Jn96Y6jWaq.jpg)
![](/uploads/2023/10/INgQ_k4lTo.jpg)
![](/uploads/2023/10/qnw9Ug_7_v.jpg)
![](/uploads/2023/10/EQkZIzEl0j.jpg)
![](/uploads/2023/10/VS60e-cgdI.jpg)
![](/uploads/2023/10/qBCEIf7gIE.jpg)
![](/uploads/2023/10/LUA_oa0fHO.jpg)
![](/uploads/2023/10/JVVac1--ig.jpg)
![](/uploads/2023/10/wyAlPfaN8e.jpg)
![](/uploads/2023/10/3l9xtCD8Vz.jpg)