Курсанти Академії змагалися у рукопашному бою
![](/uploads/2020/09/7ylIqU4yR3.jpg)
Майбутні офіцери, які проходять первинну військово-професійну підготовку у Навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України мали змогу проявити навички під час показових змагань з рукопашного бою.
У змаганнях взяли участь 16 команд. Навчальні групи, екіпіровані штатною зброєю, виконали виступи з рукопашного бою та показали вміння діяти у бойовій обстановці.
Для визначення переможців у змаганнях була призначена команда суддів, яка стежила за кожним елементом. Так, судді оцінювали дії командира взводу, злагодженість підрозділу, стройові прийоми, комплекс рукопашного бою зі зброєю та без зброї і індивідуальну програму.
«Практичним навичкам з рукопашного бою ми навчаємо з перших днів перебування в Академії. І за доволі короткий термін навчання курсанти вже багато чого навчилися. Завдяки таким заходам зростає рівень спортивної майстерності гвардійців, дух суперництва мотивує вчитися, пізнавати нове і гідно змагатися», - зазначив заступник начальника Академії з озброєння та техніки – начальник відділу технічного забезпечення полковник Олег Шабалін.
За результатами змагань місця розподілились наступним чином: 1 місце – перший взвод першої роти, 2 місце – п’ятий взвод другої роти, 3 місце – перший взвод третьої роти.
Диплом за кращий індивідуальний показовий виступ отримали курсанти: Володимир Остапенко, Кіра Дзюба, Максим Санжаровський, Роман Попадюк та Віталій Чернишенко.
«Цей день нас ще більше об’єднав. Кожна з команд показала не просто високий результат, а й бажання перемоги та сильний командний дух», – розповідає курсант гуманітарного факультету солдат Володимир Остапенко.
Команди-переможців та переможці в індивідуальному показовому виступу були нагороджені дипломами та солодкими подарунками.
Відділ міжнародних зв'язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/09/lyjY8vRaJ4.jpg)
![](/uploads/2020/09/pPT0ZMdZQg.jpg)
![](/uploads/2020/09/QsGFsxY1CU.jpg)
![](/uploads/2020/09/LZ1jFMJrki.jpg)
![](/uploads/2020/09/e9PjcnG-TX.jpg)
![](/uploads/2020/09/IIAJuiFqbr.jpg)
![](/uploads/2020/09/v8S2jASrZH.jpg)
![](/uploads/2020/09/hb3pEPyeHO.jpg)
![](/uploads/2020/09/4wxOevtRIY.jpg)
![](/uploads/2020/09/q0G7avh_RP.jpg)
![](/uploads/2020/09/Q1CxAqQa-P.jpg)
![](/uploads/2020/09/oDyQiKGOw0.jpg)
![](/uploads/2020/09/oDO8ta2tZL.jpg)
![](/uploads/2020/09/DqyZYxJgXj.jpg)
![](/uploads/2020/09/EO08GoPcrj.jpg)
![](/uploads/2020/09/5WGb-lZ_v8.jpg)
![](/uploads/2020/09/LYP5aLkWca.jpg)
![](/uploads/2020/09/bYAs_HSwu4.jpg)
![](/uploads/2020/09/QTm89S6n1S.jpg)
![](/uploads/2020/09/8BTdoy5AQK.jpg)