Курсанти Академії змагалися за кращу збірну команду з волейболу

10.12.2021 16:16

У рамках щорічної спартакіади в Національній академії Національної гвардії України курсанти змагалися між собою в грі у волейбол.

У змаганнях взяли участь збірні команди курсів. Кожна з команд складалася мінімум із шести чоловік. Одна гра тривала до 15 м’ячів та до двох перемог команди. А фінальні ігри за перше, друге та третє місце – до 25 м’ячів.

До складу суддівської колегії увійшли: головний суддя - викладач кафедри фізичної підготовки та спорту капітан Світлана Гунбіна, начальник лабораторії навчально-спортивного комплексу капітан Олексій Конєв,  старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Євген Шепель.

За підсумками змагань, місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла збірна команда курсу №3 факультету логістики;

2 місце закріпилося за збірною командою курсу №2 гуманітарного факультету;

3 місце посіла збірна команда курсу №2 факультету логістики.

Гвардійці були нагороджені перехідним кубком, дипломом та медалями.

За активну участь та допомогу в суддівстві у чемпіонаті Академії з волейболу також нагородили курсантку Юлію Макар.

«Найзапеклішою була гра у фіналі чемпіонату. За підсумками, три команди отримали призові місця. Завжди цікаво спостерігати як курсанти розвиваються», - зазначила капітан Світлана Гунбіна.

Традиційно, після завершення гри, учасники подякували один одному за змагання.

«Гра пройшла у товариській атмосфері. Всі гравці змагалися чесно і по-справжньому спортивно. Я задоволений тим, що маю змогу брати участь у таких змаганнях, незалежно від виду спорту в рамках спартакіади», -підсумував курсант факультету логістики Роман Молчанов.

Наступними у рамках щорічної спартакіади відбудуться змагання із настільного тенісу.

Вітаємо гвардійців-переможців!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ