Курсанти долучилися до благодійного турніру з кросфіту
У Харкові пройшов благодійний турнір з кросфіту на підтримку Збройних сил України. Усі охочі змогли зробити свій внесок на підтримку військових заради нашої спільної мети - перемоги.
У змаганнях взяли участь курсанти командно-штабного факультету, молодший сержант Микола Погоріляк та солдат Роман Заліско. Тренер команди – начальник кафедри фізичної підготовки та спорту полковник Артем Турчинов.
Команда гвардійців «NAVI» продемонструвала свої спортивні здібності у вправах на силу і витривалість.
На першому етапі кожна команда за 16 хвилин мала зробити кидки м’яча в ціль, підтягнутися на турніку та підняти штангу над головою. Другий комплекс вправ - за 8 хвилин зробити бурпі з перестрибуванням штанги та підняти штангу над головою. Третій комплекс передбачав веслування на тренажері та перетягування каната. Завершили дружній чемпіонат з кросфіту взяттям штанги на груди з вису.
«Це мій перший досвід у змаганнях. Оскільки змагання командні, найважливішим завданням була згуртованість команди. Вправи були нелегкі, і повторень було багато, але ми з гордістю впорались з усіма завданнями. Загалом вважаю, що благодійний турнір демонструє єдність народу та армії», - говорить солдат Роман Заліско.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/12/3S3mS0eSOW.jpg)
![](/uploads/2023/12/H1gjSqqSR_.jpg)
![](/uploads/2023/12/J_Zi0-Q5wq.jpg)
![](/uploads/2023/12/OA_wC_JAtc.jpg)
![](/uploads/2023/12/RDQ-ZdRmat.jpg)
![](/uploads/2023/12/7mBusX605y.jpg)
![](/uploads/2023/12/sE8yvzabSQ.jpg)
![](/uploads/2023/12/bI34MAQs1S.jpg)
![](/uploads/2023/12/vrhIFgM7HX.jpg)
![](/uploads/2023/12/FVTBAS-geG.jpg)
![](/uploads/2023/12/6iPnmlLrsx.jpg)
![](/uploads/2023/12/eBJYZUZA-S.jpg)
![](/uploads/2023/12/CUHQsC_QT_.jpg)
![](/uploads/2023/12/Hg2iEmwX-r.jpg)
![](/uploads/2023/12/7VBi-R4ErP.jpg)
![](/uploads/2023/12/okF12v1M08.jpg)