Курсанти факультету логістики готували їжу в польових умовах
![](/uploads/2020/10/1X2bFyntKi.jpg)
У навчальному центрі Національної академії з курсантами-випускниками факультету логістики пройшло заняття по приготуванню їжі в польових умовах.
Заняття провів заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення підполковник Сергій Павленко. Він слідкував за процесом приготування страв курсантами, а також надавав поради щодо послідовності закладання продуктів, згідно до рецепту.
Гвардійці використовували технічні засоби приготування їжі в польових умовах. Курсанти підготували продукти, кожен з кухарів готував першу та другу страву, а також обслуговували обладнання. Загалом, курсанти готували на 40 чоловік. Слід зазначити, що особлива увага приділялась санітарним умовам. Курсанти пильнують за чистотою і порядком, щоб приготування їжі відповідало санітарним нормам.
«Основною складовою випускника факультету логістики є вміння розгортати для експлуатації польові технічні засоби та забезпечити харчуванням особовий склад. Приємно спостерігати, що майбутні офіцери продовольчої служби знають свою справу та швидко і якісно приготували необхідні страви», - зазначив заступник начальника кафедри технічного та тилового забезпечення підполковник Сергій Павленко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/10/2mcr4ZSDnR.jpg)
![](/uploads/2020/10/c7P_q8mAIO.jpg)
![](/uploads/2020/10/VjAgasYRuh.jpg)
![](/uploads/2020/10/h4mapHef8G.jpg)
![](/uploads/2020/10/3uop7lkGui.jpg)
![](/uploads/2020/10/U76MyWGNHM.jpg)
![](/uploads/2020/10/saZ_o9JwOy.jpg)
![](/uploads/2020/10/XFuUAxYGru.jpg)
![](/uploads/2020/10/pOLUcC5va2.jpg)