Курсанти командно-штабного факультету навчали ліцеїстів військовій справі
Курсанти командно-штабного факультету Академії завітали до ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Повітряних сил, щоб познайомити випускників з тонкощами військової справи та запросити на навчання до Національної академії Національної гвардії України.
Протягом двох днів курсанти навчали ліцеїстів військовій справі: розбирали та збирали UAR-15 та автомат Калашнікова, розповідали про види мін та гранат, після чого ліцеїсти самотужки намагалися розпізнати заховані навчальні вибухові пристрої у траві. Гвардійці показали хлопцям та дівчатам як правильно накладати турнікет та тампонувати рану, провели заняття по тактичній підготовці, військовому зв’язку та ділились знаннями з керування квадрокоптером.
«Це були неймовірно цікаві два дні, які ми провели з курсантами Академії. Я обрав навчання у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, бо у майбутньому хочу стати військовослужбовцем. Окремо від занять розпитав у хлопців про їх екіпіровку, бо виглядають вони, як герої в іграх. Дякую гвардійцям, що приділили нам час особливо сподобалось заняття з тактичної підготовки», - ділиться враженнями ученик ліцею Олександр.
Хлопці та дівчата під керівництвом офіцерів та курсантів, вчились керувати діями підрозділу та працювати у двійках, спілкувались на відстані за допомогою радіостанцій «Motorola» та «Harris» та настукували власні прізвища азбукою Морзе.
«Офіцери та викладачі ліцею дуже відповідально поставилась до підготовки ліцеїстів до спільних занять і приємно, що військова справа викликає повагу з боку дітей. Самі знаєте, що коли всі сторони хочуть досягти результату, то процес навчання виходить дуже цікавим та інтенсивним», - розповів заступник начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/04/KUHU6AWf8M.jpg)
![](/uploads/2024/04/qJ_ERQ3BKU.jpg)
![](/uploads/2024/04/LsoimZv7gJ.jpg)
![](/uploads/2024/04/gS3l28HKOZ.jpg)
![](/uploads/2024/04/m242QYu1-c.jpg)
![](/uploads/2024/04/6H5Uf_hw4Y.jpg)
![](/uploads/2024/04/6CxOdp2-AH.jpg)
![](/uploads/2024/04/glfscf-3WO.jpg)
![](/uploads/2024/04/1tCiWjS5CW.jpg)
![](/uploads/2024/04/eETGK5GTHh.jpg)
![](/uploads/2024/04/HXww8geCNN.jpg)
![](/uploads/2024/04/3JzK_bdrve.jpg)
![](/uploads/2024/04/5qItRQImAM.jpg)
![](/uploads/2024/04/0DMeUQY6O5.jpg)
![](/uploads/2024/04/wLvJMlX05A.jpg)
![](/uploads/2024/04/hiXJnywl8-.jpg)
![](/uploads/2024/04/j3dIz2EtJG.jpg)
![](/uploads/2024/04/3m5HdORiAf.jpg)
![](/uploads/2024/04/Uw87Ai8uzZ.jpg)
![](/uploads/2024/04/eTArjQVGA_.jpg)
![](/uploads/2024/04/RscPTxOnjn.jpg)
![](/uploads/2024/04/kqiOP8uCua.jpg)
![](/uploads/2024/04/H6nzpjBARE.jpg)
![](/uploads/2024/04/lYuqJLzOpg.jpg)