Курсанти НА НГУ відвідали дитячий будинок

19.01.2024 09:12

Курсанти-психологи третього року навчання гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України передали гуманітарну допомогу у дитячий будинок.

Кожна дитина отримала коробку з іграшками, канцелярським приладдям та солодощами. Усю допомогу передали волонтери.

«Ми намагаємося допомагати не лише військовим, а й дітям, які знаходяться у дитячих будинках. Нам надійшла допомога від волонтерів, ми одразу поїхали у дитячий будинок та передали її дітлахам. Приділили їм час, погралися, поспілкувалися. Діти були нам дуже раді, вони вже нас знають, адже ми не вперше їх відвідуємо. Не варто забувати про діточок, які залишилися без батьків, адже це наше майбутнє покоління», - зазначає молодший сержант Олександр Мелащенко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ