Курсанти навчали школярів військовій справі
Курсанти Національної академії Національної гвардії України завітали до ліцею №29, щоб познайомити випускників з тонкощами військової справи.
Гвардійці навчили школярів розбирати та збирати зброю, розповіли про види мін та гранат, показали як правильно накладати турнікет та вдягати протигази.
«Я щиро захоплююсь «мілітарі рухом» і у соціальних мережах підписаний на деякі військові підрозділи. Дуже цікаво було спробувати надати домедичну допомогу та накладати турнікет. В майбутньому, я б хотів служити в армії, в мене вже навіть є форма», - ділиться враженнями ученик 11 класу Сергій.
Заняття проходили у бомбосховищі, аудиторії якого повністю обладнані для комфортного продовження навчального процесу під час повітряних тривог.
«Адміністрація школи дуже відповідально поставилась до організації сьогоднішніх занять і дуже приємно, що військова справа викликає повагу та зацікавленість з боку дітей та вчителів. Самі знаєте, що коли обидві сторони хочуть досягти результату, то процес навчання виходить дуже цікавим та інтенсивним», - розповідає курсант факультету логістики Артем Обозний.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/01/lH2p6zHVmX.jpg)
![](/uploads/2024/01/WmhSXedr4Q.jpg)
![](/uploads/2024/01/6qb-NMFXno.jpg)
![](/uploads/2024/01/5DDhtp3BEA.jpg)
![](/uploads/2024/01/lRFW-6U0kd.jpg)
![](/uploads/2024/01/otXo76HVga.jpg)
![](/uploads/2024/01/pMIpHoo2vu.jpg)
![](/uploads/2024/01/5JK-zD50LM.jpg)
![](/uploads/2024/01/NHpnzI8Lad.jpg)
![](/uploads/2024/01/p0givywT_X.jpg)
![](/uploads/2024/01/SkHSkzmcXG.jpg)
![](/uploads/2024/01/0fL3myEHH9.jpg)
![](/uploads/2024/01/J26jizfIvl.jpg)
![](/uploads/2024/01/JpsL3CJUJX.jpg)
![](/uploads/2024/01/BIJtwQoMZP.jpg)
![](/uploads/2024/01/wEiNWofaQS.jpg)
![](/uploads/2024/01/II8AkdLTns.jpg)
![](/uploads/2024/01/kVtG0eRsc2.jpg)