Курсанти навчались організовувати службу

05.10.2021 17:42

У курсантів четвертого року навчання Національної академії Національної гвардії України пройшло бінарне заняття по службово-бойовій діяльності підрозділів НГУ.

Заняття провели доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковник Олег Головань та командир патрульного батальйону однієї з військових частин міста Харкова майор Олег Лукачинець.

«На занятті ми показали курсантам як оформлювати документи та відпрацьовували декілька варіантів завдань, – розповів підполковник Олег Головань. – Ці вміння допоможуть майбутнім офіцерам правильно приймати рішення. Крім того, на таких заняттях є важливим досвід офіцера безпосередньо з військової частини».

В кінці заняття гвардійці командно-штабного факультету пройшли випробування та без проблем самостійно оформлювали документи.

«Зараз ми взагалі багато працюємо з документацією перед стажуванням у військах, яке відбудеться вже восени. На цей раз будемо практикуватися у ролі командирів взводів і  приймати важливі рішення. Сьогодні ж розглянули багато прикладів  організації служби у військових частинах, які допомогли нам краще ознайомитись зі службою по охороні громадського порядку», - розповідає сержант Владислав Коваль.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ