Курсанти навчались організовувати службу
У курсантів четвертого року навчання Національної академії Національної гвардії України пройшло бінарне заняття по службово-бойовій діяльності підрозділів НГУ.
Заняття провели доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки підполковник Олег Головань та командир патрульного батальйону однієї з військових частин міста Харкова майор Олег Лукачинець.
«На занятті ми показали курсантам як оформлювати документи та відпрацьовували декілька варіантів завдань, – розповів підполковник Олег Головань. – Ці вміння допоможуть майбутнім офіцерам правильно приймати рішення. Крім того, на таких заняттях є важливим досвід офіцера безпосередньо з військової частини».
В кінці заняття гвардійці командно-штабного факультету пройшли випробування та без проблем самостійно оформлювали документи.
«Зараз ми взагалі багато працюємо з документацією перед стажуванням у військах, яке відбудеться вже восени. На цей раз будемо практикуватися у ролі командирів взводів і приймати важливі рішення. Сьогодні ж розглянули багато прикладів організації служби у військових частинах, які допомогли нам краще ознайомитись зі службою по охороні громадського порядку», - розповідає сержант Владислав Коваль.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/10/wV1xbZuK8G.jpg)
![](/uploads/2021/10/mKTbV4P2kS.jpg)
![](/uploads/2021/10/WNwZEvr50j.jpg)
![](/uploads/2021/10/biMmoESJzB.jpg)
![](/uploads/2021/10/4k2Aoyfk7L.jpg)
![](/uploads/2021/10/jReCq86P6J.jpg)
![](/uploads/2021/10/7w4ovQbDft.jpg)
![](/uploads/2021/10/mLfaggk6eI.jpg)
![](/uploads/2021/10/ESItPtQmjP.jpg)
![](/uploads/2021/10/5JEezmH-I2.jpg)
![](/uploads/2021/10/VeMeH2Q62F.jpg)
![](/uploads/2021/10/uhoC3zpNb_.jpg)
![](/uploads/2021/10/u1H8jzoH49.jpg)
![](/uploads/2021/10/gz8Zk_ZMAj.jpg)