Курсанти-першокурсники тренуються влучно стріляти
Вміло стріляти курсанти Академії вчаться з перших років навчання в Академії Нацгвардії. З гвардійцями першого року навчання командно-штабного факультету проведено бінарне заняття із дисципліни «Стрілецька зброя та вогнева підготовка».
Спільно з керівником стрільби підполковником Олександром Марковим, заняття провів начальник відділення бойової та спеціальної підготовки військової частини 3017 підполковник Олександр Білаш.
Курсанти на занятті вдосконалювали навички в прийомах та правилах стрільби із пістолета Макарова. Досвідчені викладачі протягом заняття надали майбутнім командирам практичні знання в веденні прицільного вогню із пістолета по нерухомим цілям. Крім того, курсанти удосконалили знання стосовно матеріальної частини озброєння, а також в підготовці зброї до стрільби та обслуговуванні її після стрільби.
«Хлопці доволі впевнено почувались на занятті з вогневої підготовки, незважаючи на те, що тільки розпочали свій військовий шлях. На занятті ми практично відпрацювали моменти правильності стрільби і одноманітності прицілювання. Головне наше завдання - навчити майбутніх офіцерів поражати цілі з першого пострілу та впевненості в діях з озброєнням. Звісно для того, щоб завжди влучати у ціль, механічно виконувати усі рухи, не хвилюватись перед пострілом потрібен час, але головне мати стимул розвиватися та опановувати знання», - розповідає підполковник Олександр Білаш.
Керівник стрільби підполковник Олександр Марков зазначив, що у гвардійців уже є певні практичні навички в роботі зі зброєю після проходження первинної військової підготовки, де першокурсників тренували іноземні фахівці.
«Тренування з іноземними фахівцями дають змогу підвищувати рівень навченості за стандартами НАТО. Загалом результатами стрільби курсантів я задоволений. Гвардійці доволі вправно виконували всі нормативи, за що отримували схвальні оклики від представника Східного оперативно-територіального об'єднання», – підсумував підполковник Олександр Марков.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/11/OvVQr4tECn.jpg)
![](/uploads/2020/11/U4hwG8XqHa.jpg)
![](/uploads/2020/11/w3tYototyu.jpg)
![](/uploads/2020/11/LB_HSuGJh8.jpg)
![](/uploads/2020/11/N6EWuxl7f5.jpg)
![](/uploads/2020/11/d3GffTTXFK.jpg)
![](/uploads/2020/11/1HCsaJmk7n.jpg)
![](/uploads/2020/11/VqchEzvks2.jpg)
![](/uploads/2020/11/hzMZvmQ7y-.jpg)
![](/uploads/2020/11/aajDre8XwH.jpg)
![](/uploads/2020/11/jzbJRHq55e.jpg)
![](/uploads/2020/11/TtwOv1Ve_9.jpg)
![](/uploads/2020/11/wxl9P2jpYM.jpg)
![](/uploads/2020/11/OWW7zdXuWb.jpg)
![](/uploads/2020/11/eEsVNpvYwY.jpg)
![](/uploads/2020/11/gs6eDJxRkw.jpg)
![](/uploads/2020/11/fzKk6MkIPZ.jpg)
![](/uploads/2020/11/WSmpGExolT.jpg)
![](/uploads/2020/11/-DkXP_7ZWJ.jpg)
![](/uploads/2020/11/eq1KkEA8Aa.jpg)
![](/uploads/2020/11/IAcHPcl2XW.jpg)
![](/uploads/2020/11/qoOjwYYdQn.jpg)