новини

Курсанти-спортсмени вдало виступили на змаганнях з гирьового спорту

08.09.2023 15:34

Протягом серпня курсанти Академії взяли участь у декількох обласних турнірах Харкова та Вінниці. На змаганнях з гирьового спорту майбутні офіцери вибороли призові місця. Суперники майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу, проте всі наші курсанти здобули гарні результати та побили свої власні рекорди.

У Вінниці участь у турнірі приймало 10 команд.  Серед яких збірна Академії НГУ в командному заліку зайняла 3 місце. В індивідуальному заліку 2 місце  зайняв курсант Максим Улько.

На чемпіонаті Харкова курсант Максим Іванченко зайняв 1 місце в категорії до 78 кг аматори з результатом та власним рекордом у гвардійському ривку гирі 24 кг - 220 повторень. Та курсант Володимир Тупіченко в категорії вище 78 кг аматори також 1 місце і виконав гвардійський ривок з результатом - 211 повторень це його рекорд.