новини

Курсанти взяли участь у символічному забігу до річниці започаткування Цивільно-військового співробітництва

06.05.2024 11:33

Забіг відбувся до відзначення 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва. У заході, організованому комітетом по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, взяли участь спортсмени, тренери, курсанти Національної академії Національної гвардії України. Головна мета – популяризувати здоровий спосіб життя. Також під час забігу збирали кошти на квадрокоптер для підрозділу, в якому на східному напрямку нині боронить країну тренер МДЮСШ № 5.

Захід розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про тих, хто віддав своє життя у боротьбі із ворогом за свободу Батьківщини.

«Сьогодні в час повномасштабної війни ми маємо дбати про своє фізичне та морально-психологічне здоров’я, а одним із вдалих способів це зробити – це заняття спортом, зокрема – бігом. Адже заняття на свіжому повітрі допомагає відновити сили. Ми всі пам’ятаємо, хто боронить наші ранки. Тому цей забіг має ще й благодійну мету. Адже ми всією спортивною спільнотою Вінниці не втомлюємось допомагати нашим Захисникам та Захисницям. І нині наш тренер та його побратими потребують підтримки, щоб закупити квадрокоптер. Тож ми влаштували збір», – зауважив голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

За його словами, нині дуже важливо залучати до рухової активності всі категорії цивільного населення Вінницької громади.

В межах забігу молодша група учасників подолала дистанцію у 500 м, а старша – 1 000 м. На фініші приємним бонусом для усіх став сплеск змагального адреналіну, фізичне та емоційне піднесення. А юним вінницьким спортсменам спорткомітет презентував ще й м’ячі, які стануть у нагоді під час проведення фізкультурно-оздоровчих заходів.

Після урочистих заходів курсанти-гвардійці влаштували презентацію Академії НГУ.  Майбутні офіцери поспілкувались з молоддю Вінниці про навчання у військовому виші Нацгвардії та детально ознайомили з військовими професіями.

 

За матеріалами преслужби Вінницької міської ради