Курсантів навчали теорії приведення підрозділів НГУ у готовність до дій за надзвичайних ситуацій
![](/uploads/2020/10/Cv7mPwCZwn.jpg)
Бінарне заняття із дисципліни «Управління повсякденною діяльністю підрозділів» провів доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Віктор Романюк разом із начальником оперативного відділення військової частини 3005 підполковником Олександром Савченко. Курсанти-філологи, які навчаються на магістратурі, отримали знання з наступних тем: завдання, що покладені на військові частини та підрозділи НГУ за надзвичайних ситуацій; сигнали оповіщення у системі МВС; приведення підрозділів НГУ в готовність до дій за надзвичайних ситуацій.
«Бінарне заняття було спрямоване на результат, який ми успішно досягнули, - зазначив доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Віктор Романюк. – Майбутні офіцери різних ланок військового управління вже на власній службі матимуть необхідні знання, і, при необхідності, зможуть ними скористатися».
У рамках заняття викладачі активно спілкувалися зі слухачами, запитували та відповідали на питання курсантів за темою заняття.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НАНГУ
![](/uploads/2020/10/ruc8gPIPJT.jpg)
![](/uploads/2020/10/hdkPoYaiGi.jpg)
![](/uploads/2020/10/6fhbVOTId8.jpg)