Ліцеїсти та кадети Харкова ознайомилися із потужностями Академії Нацгвардії
Вихованці з військових та спеціалізованих навчальних закладів із посиленою фізичною підготовкою Харкова, а саме «Кадетський корпус» та «Правоохоронець» відвідали Академію Нацгвардії.
На плацу навчального закладу гостей зустрів заступник начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко. Він розповів про навчальний процес та особливості підготовки курсантів в Академії.
«Саме під час таких заходів військова молодь отримує повну інформацію про Академію та визначається на який саме факультет планує вступати. Наш навчальний заклад чекає на молодих людей, які є відповідальними, ініціативними, а також справжніми патріотами України. Саме ці риси сприятимуть успішному виконанню службових обов’язків», - розповів полковник Сергій Волошко.
В Академії юнаки та дівчата, у супроводі курсантів, ознайомилися із роботою вогневого комплексу, з бойовим і мультимедійним тиром, класом ситуаційного моделювання. Ліцеїсти побували на кафедрі військового зв’язку та інформатизації, спортивному комплексі та музеї Академії.
«Я дуже вдячна керівництву вашого навчального закладу за організацію такого заходу. З самого дитинства мріяла стати військовою. Мені здається, що моя мрія скоро здійсниться. Цього року я буду випускатися з ліцею, планую далі опанувати спеціальність військового психолога в Академії Нацгвардії», - поділилася враженнями вихованка кадетського корпусу молодший віце-сержант Марина Шишенко.
Наостанок ліцеїсти та кадети мали можливість оформити навчальні справи.
Нагадаємо, активна молодь вже не вперше збирається в Академії. Так, ліцеїсти та кадети неодноразово брали участь у навчальних курсах у рамках програми «Амбасадори цілей сталого розвитку».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/02/mSrzI7bQdR.jpg)
![](/uploads/2021/02/xRLL-hnHol.jpg)
![](/uploads/2021/02/8QzM4XUaWD.jpg)
![](/uploads/2021/02/i10ejiKiWY.jpg)
![](/uploads/2021/02/kynUz5GaDz.jpg)
![](/uploads/2021/02/KhJ3a38M9v.jpg)
![](/uploads/2021/02/cHXXXYVpuW.jpg)
![](/uploads/2021/02/ISWIR-tZkP.jpg)
![](/uploads/2021/02/b6LP-0yb3_.jpg)
![](/uploads/2021/02/bFaHGC21_J.jpg)
![](/uploads/2021/02/ME3Z3AZQw7.jpg)
![](/uploads/2021/02/BdoPJ8n2U-.jpg)
![](/uploads/2021/02/OdwoFqkdZM.jpg)
![](/uploads/2021/02/rAAc046Ck3.jpg)
![](/uploads/2021/02/LYdqQJ6RIX.jpg)
![](/uploads/2021/02/wlgK6Pq-cK.jpg)
![](/uploads/2021/02/vvx_HkyRsS.jpg)
![](/uploads/2021/02/PWVGECYabr.jpg)
![](/uploads/2021/02/YZTcab3Mte.jpg)
![](/uploads/2021/02/Nv6gNkPPh6.jpg)