Майбутні інженери отримали ще більше сучасних аудиторій для навчання

24.04.2020 13:58

У Національній академії Національної гвардії України ввели в експлуатацію нові приміщення, які призначені для функціонування кафедри автобронетанкової техніки.

Для забезпечення якісного та ефективного проведення занять на кафедрі створено 11 нових аудиторій, із яких 10 спеціалізованих класів та 1 лекторій. Загальна площа нових навчальних аудиторій складає понад 500 кв.м. Всі приміщення розташовані на другому поверсі нової 6-ти поверхової будівлі в Академії НГУ.

Слід зазначити, що аудиторії обладнані сучасними мультимедійними засобами навчання та комп’ютерами. Кожен клас має направлене призначення. В аудиторіях встановлені електрифіковані макети типового парку військових частин Національної гвардії та спеціалізоване обладнання для проведення лабораторних робіт під час практичних занять.

Відтепер ці приміщення доповнять вже діючі раніше створені спеціалізовані класи для практичної підготовки майбутніх курсантів-автомобілістів.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ