Майбутні командири проводили підривні роботи на полігоні
З курсантами командно-штабного факультету пройшло заняття з військово-інженерної підготовки.
Заняття провели начальник інженерної служби підполковник Руслан Бутко, викладач інженерної підготовки майор Олексій Нестеренко та службовець Олександр Старух.
Під час занять з військово-інженерної підготовки курсанти вивчають тактико-технічні характеристики інженерних боєприпасів, порядок їх встановлення, порядок пророблення проходів в мінно-вибухових та невибухових загородженнях, проводять розрахунки для підриву конструкцій викиду ґрунту на зовні.
Цього разу гвардійці здійснювали підрив протипіхотної міни МОН-50 та знешкодження протитанкової міни ТМ-62М встановленої на ґрунт.
«Під час служби в Нацгвардії виникають завдання різного характеру й інколи доводиться мати справу з підривними роботами. Наприклад, для подолання або знищення перешкоди, яку неможливо усунути іншим способом. Командир будь-якої ланки має вміти працювати з вибуховими речовинами з тим, щоб у будь-яку мить бути у змозі виконати поставлене завдання, при цьому чітко усвідомлюючи, скільки сил, засобів та часу буде витрачено. Для цього кожен курсант під час заняття готує заряд і самостійно його підриває», - зазначає підполковник Руслан Бутко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2023/07/Dq8QWDUCwh.jpg)
![](/uploads/2023/07/ikZ0EzVdbE.jpg)
![](/uploads/2023/07/DHwS507sC_.jpg)
![](/uploads/2023/07/ml-5bzHLnX.jpg)
![](/uploads/2023/07/Qk3EwH1UV1.jpg)
![](/uploads/2023/07/EsWf68t2zo.jpg)
![](/uploads/2023/07/Ng_DDyv9iC.jpg)
![](/uploads/2023/07/2k4Y7g3Un2.jpg)
![](/uploads/2023/07/HXTpglx1oq.jpg)
![](/uploads/2023/07/V45y6l8jDg.jpg)
![](/uploads/2023/07/nLkp2YeRxw.jpg)
![](/uploads/2023/07/uTat7FLEbl.jpg)