Музиканти Академії зіграли для ветеранів Харкова
Духовий оркестр Академії Нацгвардії взяв участь в урочистих заходах, присвячених 78 річниці визволення міста Харкова.
Громадська панахида за загиблими в роки Другої світової війни пройшла у центральному парку мікрорайону Основа та у селищі Жихар.
Панахида за загиблими розпочалася з виконання відомих композицій на військову тематику. Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу майбутніх поколінь у Другій світовій війні. Після чого усі присутні вшанували пам'ять загиблих захисників, поклавши квіти до меморіалу.
«Сьогодні музиканти оркестру виконали українські та військові композиції. Це не просто виступ – це повага, яку ми висловлюємо кожному ветерану. Всі композиції, які ми виконуємо, мають свою історію і ми бачимо, з якими переживаннями ветерани згадують ті часи», - говорить начальник оркестру, військовий диригент майор Андрій Чебанов.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/08/vtceEEISp7.jpg)
![](/uploads/2021/08/DtKj91TFWS.jpg)
![](/uploads/2021/08/1rl2lB1Ik8.jpg)
![](/uploads/2021/08/TzyJCyCS_9.jpg)
![](/uploads/2021/08/N2xOnx8EYk.jpg)
![](/uploads/2021/08/IvT_NbYrK-.jpg)
![](/uploads/2021/08/sllBU075Rd.jpg)
![](/uploads/2021/08/knrpi7QjX_.jpg)
![](/uploads/2021/08/qy1zGNpB9Y.jpg)
![](/uploads/2021/08/7VCXAzyw-B.jpg)