На Київському факультеті провели капітальний ремонт лазні

25.04.2020 14:09

На Київському факультеті Національної академії Національної гвардії України завершилися роботи з капітального ремонту та переобладнання лазні. Загальна площа будівлі складає 142,8 квадратних метрів.

Лазня призначена для миття особового складу, яка відповідає сучасним гігієнічним та санітарним нормам. В будівлі знаходиться кімната чергового лазні та фельдшера, санвузол, приміщення для роздягання та миття особового складу, яке розділене на три відділення, кімната для здачі та отримання чистої білизни з вікнами видачі, а також технічні приміщення.

У будівлі встановлено нові мережі електропостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення, підключені сучасні бойлера для підігріву води. Замінено покрівлю даху на метало-черепицю, встановленні металопластикові вікна та двері, приміщення оздобленні плиткою та натяжною стелею.

Постійна робота над покращенням матеріальної бази підрозділу надає змогу військовослужбовцям проживати та навчатися  у комфортних умовах.

Лілія Рибарчук