На Київському факультеті пройшов обов`язковий технічний контроль транспортних засобів

24.06.2021 14:18

На перевірку справності та готовності техніки прибув начальник служби безпеки дорожнього руху Академії підполковник Олександр Сіроус.

Захід розпочався з огляду військової техніки з метою перевірки комплектності і справності автомобілів та бойових машин, які щоденно залучаються до виконання повсякденних завдань факультету.

Водії роти забезпечення навчального процесу почергово представили техніку, за якою вони закріплені, а також продемонстрували її робочий стан і технічні можливості.

«Велику роль у забезпечені життєдіяльності факультету відіграє військова техніка. Вона має бути в належному стані та постійно готова до належного виконання завдань за призначенням. Тому, якісний її ремонт, обслуговування та експлуатація є запорукою безпеки особового складу», – зазначив заступник начальника факультету з озброєння – начальник технічної частини полковник Дмитро Лосєв.

За результатами огляду комісія відзначила, що військова техніка Київського факультету  до подальшої  експлуатації готова.

Група інформації та комунікації Київського факультету Національної академії Національної гвардії України