На командно-штабному факультеті пройшов інтелектуальний конкурс – «Щит перемоги»

05.10.2020 16:50

У центрі культури Національної академії Національної гвардії України відбувся інтелектуальний брейн-ринг «Щит перемоги». У заході взяли участь курсанти командно-штабного факультету Академії.

«Сьогодні історія – це не просто один із зв’язуючих ланців, який будує нашу націю, це мова нації, яка відстоює свою гідність та незалежність. Приємно, що курсанти традиційно беруть участь у конкурсі, аби засвідчити свою обізнаність з історії України та сьогодення Національної гвардії. Конкурс покаже ваш рівень знань та нехай переможе найкращий», – зазначив заступник начальника командно-штабного факультету по роботі з особовим складом полковник Сергій Волошко.

Гвардійці командно-штабного факультету були поділені на п’ять команд. Конкурс складався із чотирьох турів, кожен із яких містив 10 різноманітних завдань. Учасники мали можливість перевірити знання з історії України, подій Другової світової війни, проявити свою креативність, ерудицію, знання народної творчості.

Перший тур «Період козаччини» містив питання щодо історії виникнення козацтва. У другому турі «Історичні постаті» були відображені питання стосовно відомих особистостей України. Під час третього туру «Україна в роки Другої світової війни» учасники  визначали хронологію подій часів війни. У четвертому турі «Сучасна історія України» гвардійці відповідали на питання щодо подій під час антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

Таким чином, перше місце посіли курсанти четвертого року навчання (26 балів), друге – гвардійці першого року навчання (24 бали) і третє - курсанти третього року навчання (22 бали).

Під час конкурсу розпалилась справжня напружена боротьба. Бурхливу підтримку гравці отримали від вболівальників.

Музичною окрасою заходу стала пісня у виконанні курсанта командно-штабного факультету Валентина Боганцева та Олега Кузнецова «Офіцери».

Захід відбувся у атмосфері позитивних емоцій, а кожен учасник зробив крок до пізнання історії нашої держави.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ