Нацгвардійці Академії взяли участь у відкритті пам’ятника «Героям загиблим за Україну»
![](/uploads/2020/08/31gsS2do0F.jpg)
На Харківщині у парку 40-річчя Перемоги міста Вовчанськ урочисто відкрили пам’ятник «Героям загиблим за Україну».
Захід був присвячений Дню пам’яті загиблих за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі саме у той момент ворожі сили, що вторглися до України, обстріляли «коридор», яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даним, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 біли поранені, 128 потрапили в полон, 158 досі вважаються зниклими безвісти.
«В пам’ятниках є особлива сила, бо нерухома згадка про подію залишає невербальну мораль та повідомлення наступним поколінням. Важливо тільки, щоб наші наступники, вчилися на помилках інших і не скоювали свої», - розмірковує учасник бойових дій старший солдат Олександр Нечта.
Військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України вшанували пам'ять загиблих за Незалежність суверенітет і територіальну цілісність держави хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.
«Курсантам, як майбутнім офіцерам, дуже важливо відвідувати заходи, в яких вшановується пам'ять загиблих військових, бо у подальшому саме від їх рішень може залежати життя підлеглих та особового складу», - розповідає заступник начальника Національної академії з озброєння та техніки полковник Олег Шабалін.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/08/6yn4GElcF_.jpg)
![](/uploads/2020/08/YocpCiwaxW.jpg)
![](/uploads/2020/08/_L8CfObjsC.jpg)
![](/uploads/2020/08/DT12Ix42lY.jpg)
![](/uploads/2020/08/Nrb3O4gZxG.jpg)
![](/uploads/2020/08/GcH11jsVTD.jpg)
![](/uploads/2020/08/BtcP2EycSo.jpg)
![](/uploads/2020/08/NFUTlowrtH.jpg)
![](/uploads/2020/08/Qa_ws3yTHG.jpg)
![](/uploads/2020/08/lCmyE1s-18.jpg)
![](/uploads/2020/08/OjC9fV5lzQ.jpg)
![](/uploads/2020/08/xTm5bNnNvr.jpg)
![](/uploads/2020/08/b-XO-NlAf4.jpg)
![](/uploads/2020/08/1MOASJg0xV.jpg)