новини

Начальник Академії взяв участь у Всеукраїнській сесії з підвищення якості освіти у Харкові

25.06.2021 11:58

У залі готелю «Kharkiv Palace» пройшла Всеукраїнська стратегічна сесія «Освіта України - 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти».

Участь у заході взяли міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, керівництво Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представники міських і обласних органів влади, ректори установ вищої і післядипломної освіти.

Національну академію Національної гвардії України на заході представив начальник Академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

Учасників сесії привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, це знаково, що представники галузі з усієї України обговорюють довгостроковий розвиток освіти саме у Харкові. Ігор Терехов зазначив, що міська влада пишається талановитими педагогами та учнями міста, приділяє особливу увагу розвитку дошкільної та середньої освіти, розширює мережу навчальних закладів і створює умови для розвитку дітей. Він підкреслив, що Харків завжди вважався студентською столицею, і подякував колективам вишів за виховання майбутніх поколінь і наукову роботу.

«Я буваю у багатьох закладах освіти і бачу, з якою самовіддачею працюють педагоги. Їм було дуже важко в умовах карантину, але вони впоралися. Важливо створювати довгострокові стратегії, які дивляться на десять років вперед. Ми прийняли Стратегію розвитку міста Харкова, і наша команда розуміє, що кроки повинні бути послідовними і стратегічно вивірені, і тоді вони будуть успішними», - заявив Ігор Терехов.

На секційних засіданнях пройшло обговорення моделі Національного технопарку щодо підвищення якості освіти та конструювання Дорожньої карти технопарку. Директор Департаменту освіти Ольга Деменко представила прикладні аспекти роботи з обдарованими дітьми як складової частини кластера системи освіти Харкова.

За матеріалами Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету