Новий навчальний рік в Академії Нацгвардії
![](/uploads/2020/09/1XvGgTRYzD.jpg)
У Національній академії Національної гвардії України розпочався новий навчальний рік.
Т.в.о. начальника Академії генерал-майор Олександр Морозов привітав особовий склад зі святом: «Вітаю курсантів, студентів та викладачів з початком нового навчального року. Викладачам бажаю самовідданої творчої праці та терпіння, а офіцерам та курсантам – бути зразком для першокурсників. Будьте старанні та наполегливо опановувати знання і своїми досягненнями. Усіх зі святом!».
Важливим цей день є для усіх курсантів, особливо для першокурсників. Вони обрали військовий шлях, і з перших днів навчання їм потрібно старанно та наполегливо опановувати знання та зарекомендовувати себе.
«Саме наші випускники формують і управляють підрозділами НГУ, підрозділами, які виконують різні завдання та функції. Я вважаю, що найголовніше завдання кожного гвардійця – це зберігати довіру наших громадян, адже саме їх свободу, права та інтереси ми захищаємо. Тому ми і навчаємося бути гідними захисниками нашого народу та держави», - звернулась до присутніх курсантка Анастасія Андрющенко.
День знань відзначили також і у Навчальному центрі, де курсанти проходять первинну військову підготовку. Першокурсникам подарували записні книжки, а старшим навчальним курсам командування дало настанови, щодо проходження майбутнього навчального року. Завершили святкове шикування урочистим маршем.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/09/XVY5aLJT8v.jpg)
![](/uploads/2020/09/gdK02ykh7X.jpg)
![](/uploads/2020/09/8b6z228BJy.jpg)
![](/uploads/2020/09/qjzr9NnQV_.jpg)
![](/uploads/2020/09/rHJHHc5jn0.jpg)
![](/uploads/2020/09/DPg5YEMfBe.jpg)
![](/uploads/2020/09/fJPTAolHsL.jpg)
![](/uploads/2020/09/oQFkcMxpRy.jpg)
![](/uploads/2020/09/GI69kLABHg.jpg)
![](/uploads/2020/09/MXlApO_lH-.jpg)
![](/uploads/2020/09/EehBCuLhpi.jpg)
![](/uploads/2020/09/bZTIzQgmS4.jpg)
![](/uploads/2020/09/lLBZEc7F82.jpg)
![](/uploads/2020/09/1xZhAX0Y_8.jpg)