Новоспечені курсанти вивчають історію Академії
![](/uploads/2020/10/V2wyf8a-ci.jpg)
Першокурсники ознайомилися з бойовим шляхом Національної академії Національної гвардії України.
Майбутні офіцери, які нещодавно склали присягу на вірність українському народові, відвідали музей Академії. Начальник музею Олександр Семенченко ознайомив курсантів з історією та традиціями навчального закладу.
Експонати музею Національної академії представляють різні етапи її розвитку.
«Елементи та атрибути шляхів реформування військового вишу ви можете побачити саме в цьому музеї. Наш музей з кожним роком стрімко розвивається та поповнюється новими експонатами і ви маєте спостерігати за розвитком протягом вашого навчання», - зазначив Олександр Семенченко.
Начальник музею продемонстрував гвардійцям експонати, серед яких є особисті речі та зброя учасників миротворчих місій та операції Об’єднаних сил. На стендах представлені стяг ООН, фото з місій, зразки форми одягу миротворців, медалі та нагороди наших офіцерів з тих країн, де вони брали участь у місіях.
Значна частина музею присвячена участі військовослужбовців Академії та Нацгвардії у антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил. Курсанти мали змогу побачити особисті речі загиблих, зразки озброєння, макет одного з блокпостів.
«Я отримав лише приємні враження, ознайомившись з музеєм історії Академії. Помітно, що Національна академія пам’ятає про минуле й впевнено йде в майбутнє», - ділиться враженнями курсант Станіслав Свид.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2020/10/c0prAJfcSF.jpg)
![](/uploads/2020/10/CEsSR8X2NX.jpg)
![](/uploads/2020/10/xBdu5q0_V8.jpg)
![](/uploads/2020/10/a6gMFY2eqa.jpg)
![](/uploads/2020/10/9gDkg8qVMK.jpg)
![](/uploads/2020/10/MauKCI2uQc.jpg)
![](/uploads/2020/10/xntkHfuPdy.jpg)
![](/uploads/2020/10/9fdG-n7FGd.jpg)
![](/uploads/2020/10/kJwJ_XMaat.jpg)
![](/uploads/2020/10/1AcDfZXUDX.jpg)
![](/uploads/2020/10/D_Zrysq0xy.jpg)