Офіцери Академії пройшли щомісячні практичні зайняття з вогневої підготовки

20.07.2020 12:36

У рамках професійної підготовки офіцери Академії щомісяця виконують вогнепальну стрільбу із пістолета Макарова. Таким чином гвардійці вдосконалюють та застосовують свої практичні вміння.

Офіцерів поділяють на групи, кожна з яких складає тестові завдання, розбирає та збирає зброю та стріляє у бойовому тирі.

Військовослужбовці виконують початкову вправу навчальних стрільб із пістолета Макарова, маючи три постріли у мішень. Із результатів ураження цілі, кожному офіцеру вираховують оцінку.

«Незважаючи на те чи є людина офіцером управління, кафедр або підрозділів, кожен військовослужбовець повинен володіти табельною зброєю, бо це одна з ключових сфер компетентності офіцера. В свою чергу кафедра вогневої підготовки забезпечує можливість кожного навчитися володіти зброєю», - розповідає старший викладач кафедри вогневої підготовки підполковник  Сергій Бородін

Зазначаємо, що вогнева підготовка є важливою для кожного військовослужбовця, адже її результати впливають на рівень кваліфікації офіцера.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ