Офіцери Академії успішно пройшли навчальні курси за кордоном
Офіцери Національної академії Національної гвардії прибули із закордонного відрядження, де проходили навчальні курси.
Начальник факультету логістики полковник Ярослав Павлов взяв участь у навчальному курсі «NATO Logistics Operational Course», що проводився на базі школи НАТО у cелі Обераммергау, Федеративної Республіки Німеччини.
Курс був направлений на відпрацювання питань взаємосумісності між країнами-членами НАТО з метою організації та алгоритмізації їхніх сумісних чітких дій під час виконання спільних завдань на оперативному рівні, визначення ролі та місця Об’єднаної групи логістичного забезпечення в системі логістики НАТО.
Навчальний курс включав в себе широкий спектр тем, спрямованих на підготовку офіцерів оперативного рівня підготовки для ефективного виконання завдань у багатонаціональному середовищі.
«Ми навчалися створювати загальну оперативну картину, що покращує координацію дій та ефективність операцій. Заняття у групах посприяли розвитку навичок командної роботи, лідерства та ефективної комунікації. Лекції та практичні заняття з тем оперативного планування та логістичного забезпечення допомогли нам розвинути здатність до швидкого та ефективного реагування за напрямком діяльності у багатонаціональному середовищі», - зазначає полковник Ярослав Павлов.
Також заступник начальника відділу міжнародних зв’язків, інформації та комунікації підполковник Павло Пономарьов успішно пройшов курс підготовки старших офіцерів з питань безпеки, що проводився у місті Сараєво, Федерація Боснія і Герцеговина.
Навчання було спрямоване на розвиток стратегічних перспектив щодо питань національної безпеки та сформулювало індивідуальні та колективні погляди на концепцію безпеки. Крім того, учасники вдосконалили навички критичного мислення та висловили свої ідеї у семінарській обстановці.
Після основного етапу – курсу лекцій з питань Національних інтересів та цінностей, Національної політики, міжнародних відносин учасники навчань отримали практичне завдання щодо створення та представлення проєктів Національної політики. У групах синдикатів були сформовані умовні уряди вигаданої країни на вигаданому континенті, які представляли проєкт Національної політики, використовуючи дипломатичну, інформаційну, військову та економічну моделі (DIME).
По завершенню офіцери Академії отримали сертифікати про успішне завершення курсів.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ