Офіцери Академії вдосконалюють навички з вогневої підготовки
![](/uploads/2020/02/-PcgIORFjO.jpg)
До занять входить складання тестових завдань, розбирання та збирання зброї, стрільби у мультимедійному та бойовому тирах.
З офіцерами управління, кафедр та підрозділів пройшли бойові стрільби. Військовослужбовці виконували початкову вправу навчальних стрільб з пістолета Макарова.
«Вогнева підготовка – одна з ключових сфер компетентності офіцера. Кафедра вогневої підготовки проводить роботу, щоб вогнева підготовка проводилася на постійній, систематичній основі, ми приділяємо максимум зусиль щоб наші офіцери були справжніми професіоналами», - зазначає начальник кафедри вогневої підготовки полковник Петро Пістряк.
Зазначимо, що вогнева підготовка є важливою для кожного військовослужбовця, адже її результати впливають на рівень кваліфікації офіцера.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації і комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/02/YGMxwyEqP-.jpg)
![](/uploads/2020/02/V-8wPuAuY8.jpg)
![](/uploads/2020/02/gYGbLn6swM.jpg)
![](/uploads/2020/02/cPzehdyhQW.jpg)
![](/uploads/2020/02/FVBws2SsHW.jpg)
![](/uploads/2020/02/tb4ditgfbb.jpg)
![](/uploads/2020/02/R4U8xrwLns.jpg)
![](/uploads/2020/02/ircDaR7c0m.jpg)
![](/uploads/2020/02/TcVUfI00LH.jpg)
![](/uploads/2020/02/CoUhv894o3.jpg)
![](/uploads/2020/02/mjzunRtdWu.jpg)