Офіцери Академії захистили дисертаційні роботи та отримали ступінь доктора філософії

06.11.2023 16:13

Під час засідання разової спеціалізованої вченої ради в Національній академії Національній гвардії України відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття  ступеня доктора філософії.

Дисертацію захистили ад'юнкт докторантури та ад'юнктури майор Андрій Головня та старший викладач кафедри забезпечення державної безпеки командно-штабного факультету майор Андрій Петік.

Теми дисертаційних робіт – спеціальні.

За результатами прийнятого висновку членів ради було встановлено, що розглянуті дисертації відповідають вимогам Постанови КМУ №44 від 12.01.2022 року «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії».

Обом офіцерам присуджено науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю 251 «Державна безпека».

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ