Офіцери-магістри Академії вивчали, як правильно оформлювати оперативні документи

15.11.2021 14:42

З офіцерами-магістрами першого року навчання пройшло бінарне заняття.

Офіцери розглядали порядок оформлення оперативних (бойових) документів.

Заняття провели доцент кафедри оперативного мистецтва Микола Ткаченко спільно із начальником служби організації патрульної служби управління громадської безпеки департаменту служби Головного управління Національної гвардії України полковником Олегом Раковичем.

Протягом заняття викладачі акцентували увагу на вимогах до реквізитів документів, порядку оформлення текстуальних та графічних оперативних (бойових) документів, порядку оформлення таблиць, а також умовних тактичних знаках країн-членів НАТО.

«З бойовими документами мають справу всі офіцери органів управління. Одні розробляють, інші забезпечують передачу, організують облік і зберігання, треті – керуються цими документами в своїй практичній діяльності, - зазначив доцент кафедри оперативного мистецтва Микола Ткаченко. - Представник Головного управління безпосередньо займається саме розробленням саме тих наказів та положень, які нам потрібні під час відпрацювання навчальних питань та виконання вправ. Крім того,  із власного досвіду розказав про правильне оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО».

Під час викладення навчального матеріалу офіцер, залучений до заняття, звертав увагу слухачів на особливості виконання завдань із урахуванням набутого досвіду в зоні проведення ООС.

«Знати призначення, правила розробки і оформлення оперативних (бойових) документів, вимоги, що висуваються до їх розробки - важливий обов'язок кожного офіцера. Також оформлення бойових графічних документів за стандартами НАТО значно підвищується за умов проведення саме таких бінарних занять, на які залучаються представники Головного управління», - зазначив слухач оперативного факультету підполковник Артем Літовченко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ