Офіцери Національної академії Національній гвардії України захистили дисертаційні роботи на здобуття ступеня доктора філософії.

01.12.2023 10:33

Офіцери Академії НГУ провели успішний захист дисертаційних робіт здобувачів наукового ступеня.  Підполковник Іван Бухун виконував роботу у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на тему «Формування технологічної компетентності курсантів  у навчально-виробничих майстернях військового закладу вищої освіти». Підполковник Вячеслав Гармаш виконував роботу у Харківському національному  автомобільно-дорожньому університеті на тему «Поліпшення маневреності колісних машин шляхом використання роздільного приводу коліс поворотного мосту».

Свої дослідження здобувачі проводили протягом чотирьох років, поступово публікуючи отримані наукові результати у наукових фахових виданнях перелік яких затверджено Міністерством освіти і науки України. Безпосередньо сама підготовка офіцерів проходила у сторонніх закладах вищої освіти України за індивідуальними планами наукової роботи з обраної тематики та спеціальності.

Підполковнику Івану Бухуну присуджено науковий ступінь доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Підполковнику Вячеславу Гармашу присуджено науковий ступінь доктора філософії з галузі знань 27 «Транспорт» за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».

У відповідності до рішень разових спеціалізованих вчених рад обом здобувачам вищої освіти присуджено ступінь доктора філософії.

Особовий склад Академії НГУ щиро вітає офіцерів із успішним захистом дисертацій, бажаємо нових досягнень і звершень.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ