Офіцери Національної гвардії України покращили навички викладання іноземних мов

11.07.2024 12:41

Викладачі мовного відділу Національної академії Національної гвардії України провели навчально-методичні збори для офіцерів мовних відділів навчальних закладів Національної гвардії України. Поліпшити навички проведення інтенсивних курсів вивчення англійської та французької мов приїхали представники від Київського інституту, Навчального центру та Міжнародного центру підготовки Національної гвардії України.

Слухачі навчалися сучасним методикам викладання французької та англійської мов.  Такими методиками стали: гейміфікація – це метод вивчення мови у максимальній залученості та інтерактивності студента, метод «PPP» (presentation, practice, and production) суть якого полягає у тому, щоб викладач представив студентам матеріал, після чого вони практикуються і пробують створювати завдання вже самі. Також, студенти використовували програму «Military Map» у якій описували тактичні дії англійською мовою.  Окрім цього, слухачі отримали методичне забезпечення з інтенсивного курсу французької мови та мали змогу практикувати свої навички у викладанні курсу. Заняття для гвардійців проводили  старший викладач служби мовної підготовки, мовного відділу майор Дмитро Одерій, викладач служби мовної підготовки, мовного відділу Ольга Сергієнко, старший викладач мовного відділу Галина Безбавна.

«Навчально-методичні збори мають високе практичне значення для обміну досвідом та використання новітніх педагогічних практик. З отриманими знаннями офіцери зможуть  більш ефективного викладати іноземні мови у своїх військових підрозділах. Зараз у Національній гвардії України є потреба у людях, які володіють не лише англійською, а і французькою мовою, тож я вважаю наші збори дуже корисними для майбутньої комунікації із міжнародними партнерами», - зазначив начальник мовного відділу підполковник Ілля Ященко.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ