Офіцери та курсанти Академії запросили на навчання молодь Харкова

26.03.2021 11:44

Профорієнтаційний захід провели на майдані Захисників України.

Гвардійці розповіли про умови та переваги навчання у Національній академії Національної гвардії України, ознайомили з факультетами та перспективами, які відкриваються перед військовослужбовцями після завершення навчання.

«Наша країна потребує військовослужбовців, які мають професійні навички, високе почуття патріотизму, і готові до впевнених дій та виконання покладених завдань, - запевнила курсантка гуманітарного факультету Анастасія Адрущенко. -  Навчання у Національній академії Національної гвардії України - це гарна перспектива для молоді забезпечити гідне майбутнє».

Особлива увага молоді була прикута до яскравих буклетів та банерів, які наочно висвітлюють діяльність Академії Нацгвардії, цілком обґрунтовано формуючи позитивний імідж військового навчального закладу.

Хлопці та дівчата з цікавістю спілкувались із військовослужбовцями, ставили питання та отримували вичерпні відповіді.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ