Онлайн - день відкритих дверей. Обирай свій факультет! (відео)

25.05.2020 07:40

Карантин змінив багато планів всіх людей.  Але не дивлячись на це, абітурієнтам 2020 року потрібно обрати собі навчальний заклад.

Для  наших абітурієнтів ми підготували відео, де кожен начальник факультету Академії Національної гвардії України онлайн розповість та покаже, як проходить навчання на найкращому факультеті.

Якщо ти хочеш пов’язати своє життя із вивченням іноземних мов, психологією або стратегічними комунікаціями – обирай гуманітарний факультет.

Чи може ти хочеш бути інженером з експлуатації озброєння і техніки або подобається військова техніка та зброя - тобі на факультет логістики.

З дитинства ти мріяв бути сильнішим за всіх та влучно стріляти ? Або стати командиром взводу чи підрозділу зв’язку? Вступай до лав бійців спеціального призначення – та обирай командно-штабний факультет.

В Академії Національної гвардії України є місце для кожного талановитого курсанта та його розвитку в навчанні, спорті та творчості .

Вперед, майбутнє чекає на тебе!

Відділ міжнародних зв'язків, інформації і комунікації НА НГУ