Оркестр Академії виступив з військовими композиціями для ветеранів міста
Урочистий прийом з нагоди 78-ої річниці визволення Харкова пройшов в Харківській міській раді.
Керував оркестром начальник оркестру – військовий диригент майор Андрій Чебанов.
Музиканти Академії відтворили особливу атмосферу часів молодості ветеранів на урочистому прийомі учасників бойових дій та активістів ветеранського руху.
«Для нас велика честь брати участь у відзначенні такої важливої події в історії нашого міста. Щороку ми ретельно готуємо репертуар, адже це не просто виступ для нас – це повага, яку ми висловлюємо кожному ветерану. Всі композиції, які ми виконуємо, мають свою історію і по очах ветеранів ми бачимо, з якими переживаннями вони згадують ті часи», - зазначив майор Андрій Чебанов.
Крім того, духовий оркестр Академії взяв участь в урочистих заходах з нагоди клятви кадетів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» на вірність українському народові.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/08/JcK2ZzgkxO.jpg)
![](/uploads/2021/08/wyZN928b_N.jpg)
![](/uploads/2021/08/716CNZ124y.jpg)
![](/uploads/2021/08/zS1Yrp2WUm.jpg)
![](/uploads/2021/08/qkSpPeNC7A.jpg)
![](/uploads/2021/08/a6-r_gmkLh.jpg)
![](/uploads/2021/08/xL5CoHP3iB.jpg)
![](/uploads/2021/08/AAuXeFg2aS.jpg)
![](/uploads/2021/08/issbUCiG6A.jpg)
![](/uploads/2021/08/03iOowZNEl.jpg)
![](/uploads/2021/08/AFp1nlw6H2.jpg)
![](/uploads/2021/08/CoGK3XjVwZ.jpg)
![](/uploads/2021/08/0uj-DBorYf.jpg)