Підтримка збірної України від курсантів Академії
На стадіоні «Металіст» пройшов товариський поєдинок, в якому збірна України прийняла збірну Кіпру. Футбольний матч відвідали 120 курсантів Академії.
«Для курсантів Академії регулярно організовуються спортивно-масові заходи з популяризації здорового способу життя. Хвилююча та захоплююча атмосфера на стадіоні допомогла гвардійцям відчути неймовірні та позитивні емоції від гри», - розповідає старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Юрій Бєлошенко.
Футбольний матч завершився з рахунком 4:0 на користь українців.
Два голи жовто-сині забили з пенальті.
«Я думаю, що між військовими та футболістами є як мінімум одна спільність – це приємні емоції від підтримки українців. Я був радий підтримати українську збірну і провести вільний час зі своїми друзями», - поділився враженнями курсант командно-штабного факультету сержант Денис Русанов.
Це був останній товариський поєдинок збірної України перед Чемпіонатом Європи 2021 року. Наступний матч українці зіграють із Голландією на стадіоні в Амстердамі.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ
![](/uploads/2021/06/ZPvDpk5n6S.jpg)
![](/uploads/2021/06/YMzQhnpFKY.jpg)
![](/uploads/2021/06/DLPiNg0BO0.jpg)
![](/uploads/2021/06/LbW0DedcaJ.jpg)
![](/uploads/2021/06/7Pz8AzM_SI.jpg)
![](/uploads/2021/06/wJLl4hff1O.jpg)
![](/uploads/2021/06/W-_RLvOdEu.jpg)
![](/uploads/2021/06/XiIa2zgY0w.jpg)
![](/uploads/2021/06/6Nx4H_mefC.jpg)
![](/uploads/2021/06/i9lXAB15qy.jpg)
![](/uploads/2021/06/B3SXXyhJQ6.jpg)
![](/uploads/2021/06/y5PkEzLAii.jpg)
![](/uploads/2021/06/OlZRndxONo.jpg)