Підтримка збірної України від курсантів Академії

08.06.2021 17:10

На стадіоні «Металіст» пройшов товариський поєдинок, в якому збірна України прийняла збірну Кіпру. Футбольний матч відвідали 120 курсантів Академії.

«Для курсантів Академії регулярно організовуються спортивно-масові заходи з популяризації здорового способу життя. Хвилююча та захоплююча атмосфера на стадіоні допомогла гвардійцям відчути неймовірні та позитивні емоції від гри», - розповідає старший викладач кафедри фізичної підготовки та спорту підполковник Юрій Бєлошенко.

Футбольний матч завершився з рахунком 4:0 на користь українців.

Два голи жовто-сині забили з пенальті.

«Я думаю, що між військовими та футболістами є як мінімум одна спільність – це приємні емоції від підтримки українців. Я був радий підтримати українську збірну і провести вільний час зі своїми друзями», - поділився враженнями курсант командно-штабного факультету сержант Денис Русанов.

Це був останній товариський поєдинок збірної України перед Чемпіонатом Європи 2021 року. Наступний матч українці зіграють із Голландією на стадіоні в Амстердамі.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ