Практична підготовка офіцерів запасу Академії

14.07.2021 17:52

У Національній академії Національної гвардії України триває навчальний збір студентів, які проходять підготовку за програмою офіцерів запасу. Майбутні офіцери запасу вивчали будову машин, експлуатацію, ремонт і застосування техніки в бойових умовах у теорії. Відтепер, на практиці, відпрацьовують водіння бойових машин БТР-80, БТР-3 і БТР-4E.

Після теоретичного вивчення дисципліни «Стрілецька зброя та вогнева підготовка», студенти на практиці виконують вправи навчальних стрільб із автомата (штурмової гвинтівки), пістолета Макарова, кулемета Калашникова, снайперської гвинтівки Драгунова, установки ПУС-7, яка призначена для навчання стрільби із ручного протитанкового гранатомета РПГ-7В.

Також майбутні офіцери запасу виконують вправу з кидання ручної імітаційної гранати УРГН. При цьому, всі заняття та виконання вправ відбуваються із дотриманням заходів безпеки при стрільбі зі стрілецької зброї. Як все відбувалося дивіться у відео!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ