Представниці Академії Нацгвардії ввійшли до числа переможців міської олімпіади

26.11.2021 15:38

На базі кафедри німецької та французької мов факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна пройшов міський тур олімпіади з французької мови. У заході взяли участь слухачі учбових закладів міста Харкова. Серед учасників олімпіади були і представники гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України: курсантка 4 року навчання Ганна Гонтковська та студентка 4 року навчання Аліса Криштопа. Дівчата зайняли почесне третє місце на олімпіаді.

«Завдання були доволі складні, а конкуренція відчутна. Але ми змогли вибороти 3 місце і дуже цим пишаємося, - зазначила курсантка Ганна Гонтковська. - Для нас це був надзвичайно цінний досвід. Ми мали можливість випробувати свої сили і перевірити свої знання з французької мови на практиці».

Вітаємо переможниць!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ