Рятувати життя: гвардійці Академії стали донорами крові
Військовослужбовці Академії на постійній основі беруть участь у благодійних заходах, зокрема у донорстві крові. Цього разу 30 курсантів командно-штабного факультету Академії здали кров. Ці донації підуть на потреби постраждалим захисникам України та цивільним громадянам.
За статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Щороку в Україні донорами стає близько півмільйона громадян.
«Поки ми навчаємось і в нас є час для того, щоб допомагати як військовим так і цивільним людям, які цього потребують то ми тільки раді стати донорами крові. Думаю, що донорство – має бути у житті як звичка», - розповів курсант командно-штабного факультету Олександр.
Гвардійці Академії й надалі будуть здавати кров та підтримувати свідоме донорство. Тож, якщо у вас були страхи або коливання, щодо донорства крові, хлопці на власному прикладі показали, що це не страшно і не боляче. Головне пам’ятати, що донація — це почесна та благородна справа.
Переможемо разом!
Слава Україні!
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2024/04/QdJ7XpKK8v.jpg)
![](/uploads/2024/04/38f8mgV_dW.jpg)
![](/uploads/2024/04/9evy7mf2vS.jpg)
![](/uploads/2024/04/95rSaWw1DT.jpg)
![](/uploads/2024/04/tY__UMHT2T.jpg)
![](/uploads/2024/04/Sg-mBwZyP_.jpg)
![](/uploads/2024/04/Zief9V3IBT.jpg)
![](/uploads/2024/04/BuX6pKUe9h.jpg)
![](/uploads/2024/04/rI1sGT-7Ms.jpg)
![](/uploads/2024/04/uLwsRLx6Mm.jpg)
![](/uploads/2024/04/NYCS5cU70l.jpg)
![](/uploads/2024/04/nfhUfMmekJ.jpg)
![](/uploads/2024/04/SmN1Bu9hrZ.jpg)
![](/uploads/2024/04/As239dUjR6.jpg)