Слухачі Академії ознайомилися із роботою командира в ході бойових дій
В офіцерів-магістрів першого року навчання Національної академії Національної гвардії України пройшло бінарне заняття. Слухачі оперативного факультету ознайомилися з роботою командира бригади (полку) Нацгвардії з управління підрозділами протиповітряної оборони в ході бойових дій (виконання завдань за призначенням).
Заняття провели заступник начальника кафедри оперативного та логістичного забезпечення полковник Максим Адамчук та начальник протиповітряної оборони військової частини Східного оперативно-територіального об'єднання НГУ підполковник Руслан Малецький.
Протягом заняття слухачі розглянули питання щодо здійснення взаємодії з підрозділами, що прикриваються та взаємодіючими підрозділами. Крім того, офіцери обговорили питання стосовно безпосереднього прикриття та наземної оборони позицій підрозділами протиповітряної оборони Національної гвардії України в ході бойових дій.
«Заняття було корисним з точки зору практичної складової. Значна кількість прикладів з досвіду застосування підрозділів протиповітряної оборони розширила наш світогляд щодо розвитку форм та способів застосування відповідних підрозділів», - зазначив командир групи майор Ігор Селідбовський.
Нагадаємо, що з офіцерами та курсантами щотижня проводяться бінарні заняття, як з офіцерами Головного управління НГУ, так і військових частин.
Автор: старший лейтенант Ілля Бухенко
![](/uploads/2021/03/pwytKUHgc2.jpg)
![](/uploads/2021/03/WHpSxrXPff.jpg)
![](/uploads/2021/03/KeVwi0QwEf.jpg)
![](/uploads/2021/03/AT253k_oDH.jpg)
![](/uploads/2021/03/-I2i2KPAep.jpg)
![](/uploads/2021/03/hx2XGoF-KG.jpg)
![](/uploads/2021/03/1_h0xD42sc.jpg)
![](/uploads/2021/03/Mk6QXHTngJ.jpg)
![](/uploads/2021/03/8OaWy8G_rx.jpg)