Слухачі магістратури вивчали особливості МПЗ під час виконання різних видів службово-бойових завдань

23.03.2021 13:16

Зі слухачами оперативного факультету Академії денної форми першого року навчання було проведено бінарне заняття із дисципліни "Морально-психологічне забезпечення дій формувань Національної гвардії України".

Офіцери опрацювали тему «Особливості морально-психологічного забезпечення виконання службово-бойових завдань з охорони громадського порядку під час проведення масових заходів та демонстрацій».

З особливостями зазначеної вище теми, слухачі детально ознайомилися завдяки професору кафедри військово-соціального та психологічного забезпечення кандидату психологічних наук Івану Ліпатову. Взяв участь у занятті й начальник відділення по роботі з особовим складом Східного ОТО підполковник Артем Міщук.

У процесі заняття розглядалися питання щодо розробки плану морально-психологічного забезпечення виконання службово-бойового завдання із проведення культурно-масового заходу та охорони громадського порядку при проведенні демонстрацій.

«Одним із головних завдань у рамках бінарного заняття було звернути увагу слухачів на особливості розробки плану морально-психологічного забезпечення, – зазначив професор Іван Ліпатов. – Ці питання надважливі, адже план морально-психологічного забезпечення має значні відмінності у залежності від специфіки виконання службово-бойових завдань. Вважаю, що офіцери повною мірою отримали необхідні знання, тож головна ціль заняття досягнута».

У свою чергу, підполковник Артем Міщук поділився зі слухачами практичним досвідом підтримання високого морально-психологічного стану особового складу під час виконання завдань за призначенням.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ