Слухачі оперативного факультету відвідали музичну прем’єру
У Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка відбулася всеукраїнська прем’єра музично-театрального дійства для хору та симфонічного оркестру «Псалми війни».
Відвідалти масштабний культурний захід і офіцери оперативного факультету Національної академії Національної гвардії України. 30 слухачів першого і другого року навчання, разом із дружинами та дітьми, були запрошені на виставу в рамках Меморандуму між Академією та закладами культури Харкова.
Прем’єра масштабного музично-театрального дійства «Псалми війни» проходить у межах Національного хорового фестивалю до 30-річчя Незалежності України, що розпочався майже два місяці тому Національним хоровим марафоном. Автор ідеї – Євген Савчук. Музику до прем’єри створив Євген Станкович. Лібрето для цього проєкту, що у яскравій видовищній формі актуалізує ідею становлення державності в Україні, написав Василь Вовкун. А віршовані тексти поетів доби Незалежності, написані у період 1991-2021 років, читає Євген Нищук.
Під час вистави глядачі насолоджувалися музичними композиціями у виконанні Академічного симфонічного оркестру Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка (диригент – Дмитро Морозов) та Національного хору "DUMKA" (диригент – Євген Савчук).
Один із присутніх - слухач оперативного факультету Академії майор Ярослав Зінков.
«Враження від вистави дуже позитивні. Я й раніше відвідував культурні заходи у СХІД OPERA як із родиною, так із особовим складом курсу, - поділився майор Ярослав Зінков. - Вистава «Псалми війни» - незрівнянне музично-театральне дійство, яке вразило мене яскравістю, експресією та високою духовністю. Дуже дякую за можливість долучитися до прекрасного та відвідувати такі заходи».
20 жовтня музично-театральне дійство «Псалми війни» відбудеться у Національній опері України імені Т. Г. Шевченка в Києві, а 26 жовтня - на сцені Львівської Національної Опери.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/10/InCm7I7V3E.jpg)
![](/uploads/2021/10/kshEH_sLXm.jpg)
![](/uploads/2021/10/bpt5UxMElv.jpg)
![](/uploads/2021/10/me3FVr863m.jpg)
![](/uploads/2021/10/Fo7fOa5EV_.jpg)
![](/uploads/2021/10/CZRqma4ilx.jpg)
![](/uploads/2021/10/V8iADts4zl.jpg)
![](/uploads/2021/10/VtsvR0pjFQ.jpg)
![](/uploads/2021/10/0iDwKPyv4V.jpg)
![](/uploads/2021/10/ay4GtjJSHb.jpg)
![](/uploads/2021/10/gFRbO14net.jpg)
![](/uploads/2021/10/DcLiLO3wwC.jpg)
![](/uploads/2021/10/56lKIYRNC4.jpg)
![](/uploads/2021/10/Q2vpW0pGBU.jpg)
![](/uploads/2021/10/TeFSkzVRO8.jpg)