Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України: аналітична доповідь

24.05.2024 10:18

Інститут вищої освіти НАПН України висловлює подяку персоналу та здобувачам Вашого ЗВО за участь в опитуванні за анкетою «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», яке проводилося з 28 квітня по 15 травня 2023 р. в рамках наукового дослідження  на тему “Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни” (2021-2023 pp., державний реєстраційний номер – 0122U200776).

Надсилаємо для ознайомлення та використання в роботі узагальнені результати соціологічного опитування, представлені в аналітичній доповіді “Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України: результати соціологічного опитування”, участь в якому взяли 2250 респондентів, серед яких керівники ЗВО, керівники структурних підрозділів,  науково-педагогічні  та наукові працівники, студенти,  аспіранти та докторанти різних за профілем, масштабами, формами власності ЗВО України.

Сподіваємось на корисність матеріалів для розроблення, організації та впровадження  у Вашому ЗВО заходів, спрямованих на розвиток соціальної відповідальності, для посилення взаємодії університетів і суспільства, активного залучення університетських спільнот до розв’язання проблем всередині університету та за його межами, застосування знань та збільшення їх впливу на особистісний розвиток, інституційну стійкість, науково-технічний прогрес, соціально-економічний поступ на місцевому, регіональному та національному рівнях в умовах повномасштабної  російської військової агресії та її повоєнного відновлення України як сильної європейської країни.