Спартакіада Академії з гирьового спорту. Змагання із присмаком перемоги

19.11.2021 15:37

У рамках щорічної спартакіади в Академії Національної гвардії України курсанти змагалися між собою у гирьовому спорті.

У спартакіаді взяли участь збірні команди курсів. Кожна з команд складалася із п’яти осіб. На виконання вправи учаснику відводилося 8 хвилин. Вага гирі  – 16 кілограм для чоловіків. У змаганнях також брали участь 6 курсанток, які змагалися за першість з гирею вагою 12 кілограм.

Змагання проходили впродовж трьох днів. Так, у перший день, в учасників відбулося зважування за результатами якого їх розподілили за ваговими категоріями. Протягом другого дня участь у змаганнях взяли курсанти у ваговій категорії до 63-68 кілограм та 73-78 кілограм. А на третій день змагалися курсанти у ваговій категорії 85-95 кілограм та понад 95 кілограм, жінки-військовослужбовці у ваговій категорії до 68 кілограм та понад 68 кілограм, а також відбулося нагородження переможців.

«Курсанти виконували вправу «Гвардійський ривок». Під час її виконання важлива не лише сила, але й витривалість. Більшість курсантів займається у спортивному залі у вільний час, тому змогли показати високий рівень фізичної підготовки під час спартакіади, - розповів головний суддя змагань, викладач кафедри фізичної підготовки та спорту майор Максим Голубничий. - Завдяки таким заходам зростає рівень спортивної майстерності гвардійців, а дух суперництва мотивує вчитися, пізнавати нове та гідно змагатися».

Першість у вагових категоріях  отримали:
вагова категорія до 63 кг: солдат Володимир Літвінов, 3 курс, командно-штабний факультет;

вагова категорія до 68 кг: сержант Іван Чоботар, 3 курс, факультет логістики;

вагова категорія до 73 кг: солдат Данило Коваль, 3 курс, факультет логістики;

вагова категорія до 78 кг: солдат Тарас Степанюк, 1 курс, факультет логістики;

вагова категорія до 85 кг: старший сержант Руслан Блідуха, 1 курс, факультет логістики;

вагова категорія до 95 кг: старший сержант Станіслав Страхолєс, 1 курс, командно-штабний факультет;

вагова категорія понад 95 кг: сержант Микола Шикута, 3 курс, факультет логістики.

Серед дівчат першість отримали:

вагова категорія 68 кг: сержант Світлана Крещік, 5 курс, командно-штабний факультет;

вагова категорія понад 68 кг: солдат Аліна Панфілова, 1 курс, гуманітарний факультет.

Найкращий результат, серед першого року навчання, у ваговій категорії показав солдат 2 курсу командно-штабного факультету Тарас Рукавець.

Перше загальне місце посів 1 курс факультету логістики, капітан команди -старший сержант Руслан Блідуха.

Друге місце закріпилося за 3 курсом факультету логістики.

Третє місце дісталося 3 курсу командно-штабного факультету.

«Змагання були доволі насиченими. До тренувань я підійшов відповідально, тож результат не змусив на себе чекати – першість у  своїй ваговій категорії, - зазначив курсант факультету логістики Руслан Блідуха. – Хлопці також показали чудовий результат і наш факультет посів перше загальне місце. Для мене як капітана команди – це велика радість».

Після завершення змагання усіх переможців нагородили грамотами, медалями та кубками. Наступними у рамках щорічної спартакіади
відбудуться змагання із волейболу.

Вітаємо гвардійців-переможців!

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ