Спецпризначенці Академії здійснили перші стрибки з парашутом
На базі гвардійської авіаційної частини в місті Олександрія, проходять збори з практичного виконання стрибків з парашутом. Починаючи з другого року навчання, спецпризначенці з командно-штабного факультету Національної академії Національної гвардії України, виконують стрибки з парашутом та безпарашутне десантування з вертольоту із застосуванням спеціального обладнання «Адаптер - М1».
Висадка десанту здійснювалась у два потоки без страховки на висоті від 5 до 15 метрів, а свої перші стрибки з парашутом майбутні офіцери виконували із гелікоптера Мі-8 на висоті 600 метрів.
«Кожен спецназівець повинен вміти десантуватися в різних умовах і на будь-які поверхні. Курсанти показали високий рівень підготовки до стрибків з парашутом. Для них це було вперше, та вони не розгубилися і в повітрі поводили себе дуже впевнено». - розповів старший викладач – начальник парашутно-десантної служби Академії полковник Володимир Халеп.
Напередодні кожен курсант пройшов інструктаж. Екіпіровку та укладку парашутів на кожному етапі перевіряли інструктори рятувальної парашутно-десантної групи.
«Сьогодні ми з товаришами вперше виконали стрибки з парашутом. Враження після виходу з повітряного судна, залишаться одними із найяскравіших, - поділився враженнями солдат Віталій Селеман. - Звичайно, ми хвилювалися, та все одно намагалися не видавати переживань і емоцій. Нам вдалось виконати все так, як навчали нас наші викладачі та інструктори в Академії».
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/09/VumC3IDNid.jpg)
![](/uploads/2021/09/lchmPI8iQj.jpg)
![](/uploads/2021/09/q3LaB59JWP.jpg)
![](/uploads/2021/09/2JGtx_8sjm.jpg)
![](/uploads/2021/09/EjDiyyGjfI.jpg)
![](/uploads/2021/09/axWuuk5RJY.jpg)
![](/uploads/2021/09/xUYFv3lF65.jpg)
![](/uploads/2021/09/VIGmz-rCFF.jpg)
![](/uploads/2021/09/81BYXfoq6X.jpg)
![](/uploads/2021/09/mBtGMMsYom.jpg)
![](/uploads/2021/09/5V8anxrjA2.jpg)
![](/uploads/2021/09/EZ0I7FmgyV.jpg)
![](/uploads/2021/09/XGzDxa1up0.jpg)
![](/uploads/2021/09/1eWypW1P3F.jpg)
![](/uploads/2021/09/kZ4HD-T-MB.jpg)
![](/uploads/2021/09/4GxtPMnHTU.jpg)
![](/uploads/2021/09/ydB5imfDLW.jpg)
![](/uploads/2021/09/YDeBUliWGq.jpg)
![](/uploads/2021/09/m4kvG2c3al.jpg)
![](/uploads/2021/09/n7IS6anhV4.jpg)
![](/uploads/2021/09/YOCyAOBiLO.jpg)
![](/uploads/2021/09/tZIv0AqRar.jpg)
![](/uploads/2021/09/r35kdYTSG_.jpg)
![](/uploads/2021/09/JZgERSKhTD.jpg)
![](/uploads/2021/09/Xbmxnziaof.jpg)
![](/uploads/2021/09/KSr7FdF2YZ.jpg)
![](/uploads/2021/09/x7zTzHClj-.jpg)
![](/uploads/2021/09/T4wirQZ2-q.jpg)
![](/uploads/2021/09/h4xiN7aTys.jpg)
![](/uploads/2021/09/WyIZZjKHgY.jpg)