Спорт: команди факультетів змагалися між собою за чемпіонство з поліатлону

27.04.2023 16:57

В Академії Національної гвардії України відбулись змагання з поліатлону.

За звання переможця змагалися 3 чоловічі та 3 жіночі збірних команд. У кожній чоловічій команді -  по 4 учасники, а у жіночій - по 3 учасниці. Поліатлон охоплював: стрільбу, біг на 100 метрів, біг на 3 кілометри (чоловіки) й біг на 1 кілометр (жінки) та плавання 50 метрів.

«Будь-який спорт у житті людини йде їй на користь, проте вважаю, що змагання, які містять у собі декілька видів, розкривають спортсмена та його сильні сторони. А глядачу цікавіше дивитися, бо данні у таблиці першості, можуть змінюватися. Мені, як викладачу приємно дивитися на те, що всі учасники впоралися зі своїми завданнями – це значить, що наші курсанти мають гарну фізичну підготовку, а ми виконуємо свою роботу правильно»,- розповів викладач кафедри фізичної підготовки Євген Шепель.

При підбитті підсумків, судді враховували дотримання всіх вимог техніки виконання. Таким чином в командному заліку серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1 місце посів командно-штабний факультет;

2 місце закріпилося за факультетом логістики;

3 місце посів гуманітарний факультет.

Серед жінок:

1 місце виборов курс№2 гуманітарного факультету;

2 місце отримав курс№1 гуманітарного факультету;

3 місце посів курс№5 командно-штабного факультету.

Курсанти були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

А вже незабаром хлопці та дівчата будуть змагатися між собою у марш-кидку в складі підрозділу.

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ