Спортсмени Академії здобули перемогу під час забігу на честь пам'яті загиблим воїнам
![](/uploads/2020/09/0SNCk6WWVp.jpg)
У Харкові на Меморіальному комплексі Слави пройшов всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».
10 курсантів зі збірної команди Національної академії Національної гвардії України долучилися до всеукраїнської акції.
В рамках заходу, забіг проводився на три дистанції: дівчата, юнаки – 500 метрів, юнаки, чоловіки – 1000 метрів, чоловіки – 2000 метрів.
Так, за результатами забігу, місця розподілились наступним чином: 1 місце у відстані на 2000 метрів посів молодший сержант гуманітарного факультету Богдан Шкільнюк; 2 місце у відстані на 1000 метрів виборов старший солдат гуманітарного факультету Максим Ковальчук та 2 місце у дистанції на 500 метрів посіла сержант гуманітарного факультету Ольга Олійник.
На фініші спортсмени отримали медалі та грамоти, а переможці забігу - кубок.
Курсантка гуманітарного факультету сержант Ольга Олійник розповідає, що такі заходи є важливими для молоді і це честь пробігти за кожного з тих, хто захищав нашу державу.
«Сьогоднішньою акцією ми вшановуємо захисників, які відділи своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Багато спортсменів підтримали цей захід, адже саме завдяки таким заходам ми несемо пам'ять про наших героїв. І для курсантів Академії це вже є доброю традицією долучатися до таких заходів», - зазначає курсантка.
Всіх, хто взяв участь у забігу, підтримували рідні загиблих військовослужбовців.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2020/09/wsfZhmfnGw.jpg)
![](/uploads/2020/09/dklrFntznd.jpg)
![](/uploads/2020/09/oIZrWS24w9.jpg)
![](/uploads/2020/09/T6rGTiodvL.jpg)
![](/uploads/2020/09/SqtPmVBCHG.jpg)
![](/uploads/2020/09/oUPjdjiudv.jpg)
![](/uploads/2020/09/_Qz-dn8Iwm.jpg)
![](/uploads/2020/09/M30-odpl3p.jpg)
![](/uploads/2020/09/Y6Q7YACq-5.jpg)
![](/uploads/2020/09/H9KtjlRpA_.jpg)
![](/uploads/2020/09/X0vP8U-pnq.jpg)
![](/uploads/2020/09/w3_hOkxzhE.jpg)
![](/uploads/2020/09/2k3yg2j1P6.jpg)
![](/uploads/2020/09/_ILWkOkGvh.jpg)