«Стежками української творчості». Концерт від курсантів Академії Нацгвардії
До дня української писемності та мови курсанти Національної академії Національної гвардії України підготували концерт. Тематикою свята були культура та фольклор українського народу, а саме бачення українських традицій очима молодого покоління.
В організації заходу взяли участь дівчата та хлопці з усіх факультетів Академії. Загалом було відіграно 13 концертних номерів.
Глядачам були представлені пісенні, танцювальні, гумористичні та акторські номери. Крім того, були зачитані поеми Станіслава Новицького, молодого поета, курсанта, який вчиться у нашому навчальному закладі.
«Приємно бачити, що серед курсантів є такі талановиті люди, які своєю творчістю прославляють нашу національну культуру, несуть український фольклор та колорит в маси, тим самим прославляючи наші традиції», - зазначила заступниця начальника Академії по роботі з особовим складом полковник Олена Іванова.
Святкова програма викликала у всіх надзвичайно позитивні емоції. Курсанти та офіцери дякували учасникам концерту бурхливими оплесками.
«Брати участь в таких заходах безумовно приємний досвід. Особливо коли розумієш, що твої пісні прославляють рідну Ббатьківщину», - говорить учасниця концерту, курсантка гуманітарного факультету Валерія Лавроненко.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ
![](/uploads/2021/11/EjfEA1m5EM.jpg)
![](/uploads/2021/11/Mm4xV1T1Dz.jpg)
![](/uploads/2021/11/9IaccqL1NR.jpg)
![](/uploads/2021/11/BcSQ1GUG8k.jpg)
![](/uploads/2021/11/_BpV2FpuID.jpg)
![](/uploads/2021/11/jbIMRfOW3q.jpg)
![](/uploads/2021/11/vDSWqRc2FD.jpg)
![](/uploads/2021/11/-eON7ue2-X.jpg)
![](/uploads/2021/11/8W4czAryaY.jpg)
![](/uploads/2021/11/7hQ7M_hxAW.jpg)
![](/uploads/2021/11/jNPDrFZZqV.jpg)